Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Toyz4Lovers Candy Balls

• , zakoupeno v FLAGRANTI

• - posilují pánevní dno
    • - dají se bez problému nosit celý den
    • - snadná údržba
    • Zaregistrovala jsem, že při prudším pohybu je slyšet slabé cinkání kuliček, ale ještě mi nikdo neřekl, že chrastím. Takže je to opravdu slabé sotva slyšitelné.

Jelikož mám od porodu slabé pánevní dno, tak jsem dlouho řešila, že bych si nějaké kuličky koupila, ale trochu jsem se bála, abych si nekoupila nějakou blbost, která by nefungovala. Ale jsem opravdu příjemně překvapená nejenom příjemnou cenou, ale i kvalitou. Navíc mě překvapilo, že bych za tak krátkou dobu pocítila změnu na svalech pánevního dna. Nehledě na to, že po celou dobu nošení jsem si připadala jako kdybych se vznášela na příjemným obláčku rozkoše. Takže to ocenil i partner, když mu pak do postele přiletěla dračice :D Rozhodně pokud chcete vyzkoušet a nechcete kupovat nic extra drahého tyto kuličky vám budou do začátku stačit. Nakonec bych chtěla zdůraznit, že se opravdu dají nosit celý den, takže je opravdu jedno kam s nimi půjdete ;)

Materiál
pvc
Délka
10 cm
Průměr
3.5 cm

Venušiny kuličky jsou nejen erotickou, ale i zdravotní pomůckou. Pomáhají posilovat svaly pánevního dna, čímž zintenzivňují sexuální prožitek při pohlavním styku a také pomáhají těhotným ženám jako příprava na porod a ženám v klimakteriu posílit pánevní svalstvo a čelit tak úniku moči.

Jak je používat?

• Kuličky se mohou používat dvěma způsoby. Buď je žena může nosit při běžných denních aktivitách pro příjemný pocit, vhodnější jsou aktivity, při kterých dochází k rytmickému pohybu – např. chůze, jízda na kolečkových bruslích, aerobic, tanec,…
  • Dále může docházet ke stimulaci vagíny při jejich zavádění – ženy pak vzrušuje postupná aplikace kuliček za sebou. Pro výraznější efekt by se kuličky měly nosit denně minimálně 30 minut. Pevnější sevření díky silnějšímu svalstvu ocení později i váš partner při sexu.

Hygiena: venušiny kuličky je třeba po použití umýt vlažnou vodou a jemným mýdlem nebo gelem pro intimní hygienu. Při používání doporučujeme kombinovat s lubrikačním gelem na vodní bázi. Kuličky jsou vodotěsné.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant49 Kč100 % • 1 015 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč90 % • 124 recenzíDalší informace