Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Laya Layla - Tulipano Kegel Ball

Použití a zavedení Činka pro posílení svalů pánevního dna pomocí Kegelových cviků. I váš partner bude překvapený pevným stiskem vašich vaginálních svalů. Nejdříve si umyjte...
Garantovaný nákup z Willi

Skladem • 1 variantaDárek39 Kč99 % • 5 335 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant59 Kč100 % • 2 194 recenzíDalší informace

Materiál
silikon
Průměr
3 cm

• , zakoupeno v Willi

Myslím, že v rámci posílení pánevního dna ideální pomocník.

Ok, příjemné

silikon
Průměr
3 cm

Použití a zavedení

Nejdříve si umyjte ruce mýdlem. Vezměte Venušinu kuličku omyjte ji také mýdlem a opláchněte pod proudem teplé vody. Kulička se mírně ohřeje a bude pro zavádění příjemnější. Naneste na špičku kuličky pár kapek lubrikačního gelu na vodní bázi a zaveďte kuličku co nejhlouběji do pochvy. Poutko nechte volně vyset ven. Pro vyndání kuličky, stačí zatáhnout za silikonové poutko.

Doporučujeme

Vyzkoušejte námi sestavený cvičební plán na 3 měsíce. Pokud ho budete dodržovat, tak se výsledky dostaví velice brzy.

Můj tip

Přečtěte si článek "Proč a jak posilovat pánevní dno". Možná to pak taky vyzkoušíte.

Materiál a barva

Vodotěsná

Obsah balení

Fialová vaginální činka Layla

Údržba

Omyjte činku před a po každém použití jemným mýdlem. Opláchněte pod proudem vody. Utřete do sucha a ošetřete dezinfekčním přípravkem na erotické pomůcky. Uschovejte nejlépe v textilním obalu na suchém a tmavém místě mimo dosah dětí.

• , zakoupeno v Willi

Myslím, že v rámci posílení pánevního dna ideální pomocník.

Ok, příjemné

• Dobrá na posilování
    • Příjemná
    • Dobrý materiál

Doporučuji všem

bleskové dodání...příjemný materiál

• , zakoupeno v FLAGRANTI

Myslela jsem si, že jsem na tom s pánevním dnem docela dobře, ale činka ukázala, že tomu tak není. Používám týden, takže zatím nedokážu posoudit, jestli funguje. Používám doma, když přijdu z práce, vařím u toho. Občas zapomenu zatnout svaly a pak cítím, že jí musím zastrčit tam, kam patří. Ale jsem ráda, že jsem si vybrala tuto činku Tulipán, původně jsem uvažovala o dvojité čince Pivoňce. A tu bych opravdu neudržela.

• , zakoupeno v FLAGRANTI

Příjemný materiál. Efekt se uvidí později, tedy doufám.

• material
    • hygienicke provedeni

Ackoli jsem par mesicu po porodu velkeho ditete a mam pocit,ze svaly panevniho dna v podstate nemam a pochva se jeste nevratila do sve puvodni velikosti, tak tohle zavazicko uvnitr sebe v podstate necitim. tudiz mam pocit,ze svaly nic nedelaji, cinka tam drzi sama i pri prochazce a lehkem cviceni. urcite vyzkousim tezsi a mozna i uzsi variantu.

• , zakoupeno v FLAGRANTI

• příjemný materiál, lehce se čistí
    • -
  • , zakoupeno v FLAGRANTI

Splnil, co jsem očekávala.

Spokojenost.